Kontakt

 

      

REISITEENUSTE MÜÜK
TEZ Tour Tallinna esindus (kesklinn):

Narva mnt 14, Тallinn                              

Tel.: (+372) 6 403 131

Е-mail: info@teztour.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 09:00-19:00
   10:00-16:00
P    Suletud

NB! 22.06 09:00-16:00
23 ja 24.06 suletud




Natalja Morozova

Eraklientide reisikonsultant

nataljas@teztour.ee
Tel.: 6 181 762
Mobiil: 50 109 73



Elena Tofantsuk

Eraklientide reisikonsultant

lena@teztour.ee
Tel.: 6 181 746
Mobiil: 52 175 52



Vladimir Jutt

Eraklientide reisikonsultant

vladimir@teztour.ee
Tel.: 6 180 746
Mobiil: 52 18 313



Irina Polozai

Eraklientide reisikonsultant

irina.polozai@teztour.ee
Теl.: 6 181 752
Mobiil: 50 43 376



Eva-Lotta Lee

Eraklientide reisikonsultant

evalotta@teztour.ee
Теl.: 6 181 768
Моbiil: 58 78 0521

   

REISITEENUSTE MÜÜK
TEZ Tour Tallinna esindus (sadam):                                             

Kai 1, Tallinn                     

Tel.: (+372) 6 235 778

Tel.: (+372) 6 235 779

E-mail: vip@teztour.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 09:00-18:00
   Suletud
   Suletud

NB! 22.06 09:00-15:00
23 ja 24.06 suletud



Elena Gavronski

Eraklientide reisikonsultant

jelenag@teztour.ee
Tel.: 6 181 768
Mobiil: 56 262 753




Olga Seppik

Eraklientide reisikonsultant

olga@teztour.ee
Теl.: 6 235 779
Mobiil: 52 672 58




Julia Guljaeva

Müügibüroo juhataja

yulia@teztour.ee

Tel.: 6 181 752

Mobiil: 59 126 700






RAAMATUPIDAMINE JA TEHNILINE TUGI

Laeva 2, Tallinn (Navigatori maja)
Faks:  (+372) 6 181 740
E-post: book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

MANAGEMENT

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjanat@teztour.ee

FINANCIAL

Jelena Tihhomirova

Pearaamatupidaja

jelenat@teztour.ee

Natalja Kekkonen

Raamatupidaja

natalja@teztour.ee

Angelika Akulits

Raamatupidaja

angelika@teztour.ee

MARKETING

Anzela Tsituk

Hinnakujundaja

anzela@teztour.ee

Nadezda Larens

Hinnakujundaja

nadezda@teztour.ee

Svetlana Vertjanova

Turunduskoordinaator

svetlana@teztour.ee

RESERVATIONS (book@teztour.ee)

Irina Repetskaja

Agendihaldur

irina@teztour.ee

Annely Nappus

Agendihaldur

annely@teztour.ee

Nadezda Larens

Agendihaldur

nadezda@teztour.ee

AIRPORT

Lennuinfo

(+372) 58 058 285

WEB

Tatjana Urban

Web-administraator

tanja@teztour.ee

Muuda lehe tausta: