Karjera

Kviečiame prisijungti prie TEZ TOUR komandos
KAINODAROS SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:
- paslaugų kainų formavimas.

Mes siūlome:
- įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
- visas socialines garantijas;
- karjeros galimybę;
- draugišką kolektyvą;
- galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Mes tikimės, kad tu:
- esi savarankiškas, iniciatyvus ir turintis atsakomybės jausmą;
- gebi operatyviai reaguoti į suformuotas užduotis bei efektyviai jas įgyvendinti;
- esi orientuotas į rezultatą;
- turi norą mokytis ir tobulėti;
- esi pozityvus.
 Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas (tikslieji mokslai);
- geras anglų ir rusų kalbų žinojimas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel).

Privalumai:
- rinkodaros ir verslo ekonomikos žinios;
- darbo patirtis vienoje įmonėje ne mažiau 2 metai;
- darbo patirtis su verslo valdymo programomis.

CV su nuotrauka ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu: cv@teztour.lt. Laiško temoje prašome būtinai nurodyti darbo pozicijos pavadinimą.
Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. laiško temoje nurodykite PRAKTIKA BIURE.
PRODUKTO SKYRIAUS VADYBININKO ASISTENTAS (-Ė)

Pareigos:
- Produkto skyriaus vadybininko asistentas (-ė).

- atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
- galimybę tobulėti.

- asistavimas produkto skyriaus vadybininkui;
- informacijos apdorojimas, talpinimas į vidines sistemas;
- tekstų vertimas, redagavimas;
- esamos informacijos auditas.

- esi kruopštus ir atidus.

- aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- puikios lietuvių ir rusų kalbų žinios;
- geros anglų kalbos žinios;
- labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Kviečiame dalyvauti konkurse ir siųsti savo CV el. paštu cv@teztour.lt. Laiško temoje prašome būtinai nurodyti darbo pozicijos pavadinimą.
Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Kviečiame studentus atlikti praktiką

TEZ TOUR LIETUVA nuolat kviečia studentus atlikti praktiką biure, Vilniuje.

Mūsų komandoje turėsite galimybę įgyti realių įgūdžių ir naudingos darbo patirties sėkmingai karjeros pradžiai.

- esi pozityvus;
- gebi lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
- puikiai moki lietuvių ir gerai rusų kalbas.

Ko tikėtis:
- asmeninis praktikos vadovas;
- įrengta darbo vieta;
- tikros darbo užduotys;
- tiksliai suformuotos užduotys;
- nuolatinis grįžtamasis ryšys;
- rekomendacijos.

Prisijunk prie mūsų komandos!

Šiuo metu praktikantų ieškome šiuose skyriuose:
- klientų aptarnavimo skyrius;
- kainodaros skyrius;
- produkto skyrius;
- IT skyrius;
- buhalterijos skyrius;
- administracijos skyrius.

Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) laukiame šiuo el. paštu kas@teztour.lt, laiško temoje nurodykite PRAKTIKA BIURE.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekime tel. 8 52113024

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Atranką vykdo kompanija TEZ TOUR Lietuva.

PHP / Java programuotojas

Pareigos:
- PHP / Java programuotojas.

Darbo vieta:
- TEZ TOUR Lietuva, IT skyrius.

- esamų internetinių platformų priežiūra ir tobulinimas;
- naujų projektų kūrimas ir vystymas;
- naujų IT galimybių integravimas į sistemą.

Darbo technologijos:
- Java (MVC, Spring, GWT), PHP, MySQL, Oracle DB;
- HTML5, SOAP, JSON, XML, jQuery;
- Linux, Nginx, Tomcat, SVN.

  Mes tikimės, kad Jūs:
- turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (pageidautina IT srityje)
- turite bent 2 m. PHP/Java programavimo patirtį;
- gebate bendrauti lietuvių, rusų bei anglų kalbomis;
- esate atsakingas, kruopštus, mąstote analitiškai, gebate laikytis nustatytų terminų;
- turite norą tobulėti.

  Mes Jums siūlome:
- galimybę tobulėti profesinėje srityje;
atlyginimą priklausantį nuo Jūsų patirties ir sugebėjimų (nuo 600 Eur iki 1500 Eur).

Gyvenimo aprašymą ir rekomendacijas siųskite el. paštu: jevgenij@teztour.lt
Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais ir pakviesime pokalbiui.