Kontakt

 

      

REISITEENUSTE MÜÜK
TEZ Tour Tallinna esindus (kesklinn):

Narva mnt 14, Тallinn                             

Tel.: (+372) 6 403 131

Е-mail: info@teztour.ee

Lahtiolekuajad:
E-R
09:00-19:00
   10:00-16:00
P    Suletud




Natalja Morozova

Eraklientide reisikonsultant

nataljas@teztour.ee
Tel.: 6 181 762
Mobiil: 50 109 73



Elena Tofantsuk

Eraklientide reisikonsultant

lena@teztour.ee
Tel.: 6 181 746
Mobiil: 52 175 52




Jelena Gavronski

Eraklientide reisikonsultant

jelenag@teztour.ee
Tel.: 6 181 768
Mobiil: 56 262 753






Vladimir Jutt

Eraklientide reisikonsultant

vladimir@teztour.ee
Tеl.: 6 180 746
Mobiil.: 52 18 313






Irina Polozai

Eraklientide reisikonsultant

irina.polozai@teztour.ee
Теl.: 6 181 752
Mobiil: 50 43 376




   

ÄRI- JA ERAKLIENTIDE TEENINDUS
TEZ Tour Tallinna esindus (sadam):                                             

Kai 1, Tallinn                    

Tel.: (+372) 6 235 778

Tel.: (+372) 6 235 779

E-mail: vip@teztour.ee

Lahtiolekuajad:
E-R
09:00-18:00
   Suletud
   Suletud




Ingrid Lekareva

Era- ja äriklientide reisikonsultant


ingrid@teztour.ee

Tel.: 6 235 778
Моbiil.: 58 780 521







Olga Seppik

Era- ja äriklientide reisikonsultant


olga@teztour.ee

Теl.: 6 235 779
Mobiil: 52 672 58

        




                  




Natalia Ganova

Ärikliendisuhete spetsialist

natalia.ganova@teztour.ee
Tel.: 6 181 751






Svetlana Vertjanova


Turundus-ja müügijuht


svetlana@teztour.ee

Tel.: 6 235 777

RAAMATUPIDAMINE JA TEHNILINE TUGI

Laeva 2, Tallinn (Navigatori maja)
Faks:  (+372) 6 181 740
E-post: book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

MANAGEMENT

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjanat@teztour.ee

FINANCIAL

Jelena Tihhomirova

Pearaamatupidaja

jelenat@teztour.ee

Natalja Kekkonen

Raamatupidaja

natalja@teztour.ee

Angelika Akulits

Raamatupidaja

angelika@teztour.ee

MARKETING

Anzela Tsituk

Hinnakujundaja

anzela@teztour.ee

Nadezda Larens

Hinnakujundaja

nadezda@teztour.ee

RESERVATIONS (book@teztour.ee)

Irina Repetskaja

Agendihaldur

irina@teztour.ee

Annely Nappus

Agendihaldur

annely@teztour.ee

Nadezda Larens

Agendihaldur

nadezda@teztour.ee

Svetlana Roštšupkina

Agendihaldur

svetlanar@teztour.ee

AIRPORT

Lennuinfo

(+372) 58 058 285

Muuda lehe tausta: