Kontakt

 

REISITEENUSTE MÜÜK                                                                                                                                   

Poordi 3, Тallinn                             

Tel.: (+372) 6 403 131

Е-mail: info@teztour.ee

Lahtiolekuajad:

E-R
 09:00-18:00

https://s.tez-tour.com/article/30000170/IMG_7821_9715.jpg


Dmitri Garber

Tootespetsialist ja agendisuhete
koordinaator

dmitri@teztour.ee
Tеl.: 6 164 474
https://s.tez-tour.com/article/433/alla_viitman_9552.jpg


Alla Viitmann

Eraklientide reisikonsultant

alla@teztour.ee
Теl.: 6 180 746
Mobiil: 55 671 005

https://s.tez-tour.com/article/30000170/Sveta_6067.jpg

Svetlana Vertjanova

Turundus-ja müügijuht

svetlana@teztour.ee
Tеl.: 6 235 778

https://s.tez-tour.com/article/30000170/julja_3660.jpg


Julia Guljajeva

Büroojuhataja

yulia@teztour.ee
Tеl.: 6 180 752


RAAMATUPIDAMINE JA TEHNILINE TUGI

Laeva 2, Tallinn (Navigatori maja)
Tel.:  (+372) 6 181 740
E-post: book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

JUHATUS

Tatjana Arhipova

Tegevjuht

tatjanat@teztour.ee

RAAMATUPIDAMINE

Jelena Tihhomirova

Pearaamatupidaja

jelenat@teztour.ee (+372) 6 181 757

Natalja Kekkonen

Raamatupidaja

natalja@teztour.ee

Angelika Akulits

Raamatupidaja

angelika@teztour.ee

TURUNDUS JA TÖÖ PARTNERITEGA

Anzela Tsituk

Hinnakujundaja

anzela@teztour.ee (+372) 6 181 756

Svetlana Vertjanova

Turundus-ja müügijuht

svetlana@teztour.ee (+372) 6 235 778

Inna Brozdina

Tootespetsialist ja agendisuhete koordinaator

inna@teztour.ee (+372) 6 181 751

Dmitri Garber

Tootespetsialist ja agendisuhete koordinaator

dmitri@teztour.ee  (+372) 6 164 474

Natalia Ganova

Ärikliendisuhete spetsialist

natalia.ganova@teztour.ee (+372) 6 181 755

Amita Kulina

Veebihaldur

amita@teztour.ee (+372) 6 181 755

MÜÜGI JA BRONEERINGUTE OSAKOND (book@teztour.ee)

Irina Repetskaja

Agendihaldur

irina@teztour.ee (+372) 6 181 754

Annely Nappus

Agendihaldur

annely@teztour.ee (+372) 6 181 766

LENNUJAAM

Lennuinfo

(+372) 58 058 285

TAGASISIDE

 Tagasiside ja kommentaarid

tagasiside@teztour.ee