Kontakt

 



 

 

REISITEENUSTE MÜÜK

Poordi 3, Тallinn

Теl. (+372) 6 235 777

Е-mail info@teztour.ee

Lahtiolekuajad:

E-R 09:00-18:00



https://s.tez-tour.com/article/30000170/julja_3660.jpg



Julia Guljajeva

Büroojuhataja

yulia@teztour.ee

Tеl.: 6 180 752

https://s.tez-tour.com/article/433/alla_viitman_9552.jpg



Alla Viitmann

Eraklientide reisikonsultant

alla@teztour.ee

Теl.: 6 180 746
Mоbiil.: 55 671 005

https://s.tez-tour.com/article/30000170/Vova_6191.jpg



Vladimir Jutt

Era- ja äriklientide reisikonsultant

vladimir@teztour.ee

l.: 6 235 777
Mobiil: 56 262 735

https://s.tez-tour.com/article/30000170/olga_1__9320.jpg



Olga Seppik

Era- ja äriklientide reisikonsultant

olga@teztour.ee

l.:6 235 777
Mobiil: 52 672 58

https://s.tez-tour.com/article/30000170/Sveta_6067.jpg



Svetlana Vertjanova

Turundus-ja müügijuht

svetlana@teztour.ee

Tеl.: 6 235 777

https://s.tez-tour.com/article/30000170/dmitri1_3206.jpg



Dmitri Garber

Tootespetsialist ja agendisuhete
koordinaator

dmitri@teztour.ee

Tеl.: 6 164 474



RAAMATUPIDAMINE JA TEHNILINE TUGI

Laeva 2, Tallinn (Navigator)
book@teztour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00

JUHATUS
Tatjana Arhipova Tegevjuht tatjanat@teztour.ee
RAAMATUPIDAMINE
Angelika Akulits Raamatupidaja angelika@teztour.ee
HINNA- JA TURUNDUSOSAKOND
Anzela Tsituk Hinnakujundaja anzela@teztour.ee (+372) 6 181 756
Svetlana Vertjanova Turundus-ja müügijuht svetlana@teztour.ee (+372) 6 235 777
Inna Brozdina Tootespetsialist ja agendisuhete koordinaator inna@teztour.ee (+372) 6 181 751
Dmitri Garber Tootespetsialist ja agendisuhete koordinaator dmitri@teztour.ee (+372) 6 164 474
Natalia Ganova Ärikliendisuhete spetsialist natalia.ganova@teztour.ee (+372) 6 181 755
Amita Kulina Veebihaldur amita@teztour.ee (+372) 6 181 755
AGENDITEENINDUS (book@teztour.ee)
Irina Repetskaja Agendihaldur irina@teztour.ee (+372) 6 181 754
Annely Nappus Agendihaldur annely@teztour.ee (+372) 6 181 766
LENNUJAAM
Lennuinfo (+372) 58 058 285
TAGASISIDE
Tagasiside ja kommentaarid tagasiside@teztour.ee