Karjera

Kviečiame prisijungti prie TEZ TOUR komandos
KELIONIŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo vieta:
- Turkija, Ispanija (Menorka)

Darbo pobūdis:
- keliautojų sutikimas oro uoste;
- lydėjimas pervežimų oro uostas-viešbutis-oro uostas metu;
- svarbios informacijos apie šalį suteikimas;
- svečių lankymas viešbučiuose, papildomų paslaugų pardavimas, probleminių situacijų sprendimas;
- lydėjimas ekskursijų metu.

Mes Jums siūlome:
- įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
- galimybę pažinti šalių kultūrą, papročius, kalbos pradmenis, šalį, gamtą;
- apgyvendinimą, skrydį;
- karjeros galimybes;
- atlyginimą, priklausantį nuo rezultato (vidurkis 1300 eur).

 Reikalavimai:
- gerai mokėti lietuvių, anglų arba rusų kalbas;
- mokėti laisvai ir sklandžiai reikšti mintis;
- tvarkinga išvaizda;
- gera sveikatos būklė (nepykina važiuojant autobusu, nėra alerginės reakcijos saulei);
- atsakingumas, gebėjimas valdyti stresines situacijas, punktualumas;
- galimybė išvykti dirbti pusei metų;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtis;.

Privalumai:
- žinios ir domėjimasis istorija bei geografija;
- darbo patirtis turizmo srityje.
Savo gyvenimo aprašymą, siųsti el. paštu gidai@teztour.lt.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Įmonės atstovas užsienyje (transfermenas)

- Bulgarija, Turkija

- atlyginimą nuo 750 EUR.

- galimybė išvykti dirbti pusei metų.

Privalumai:
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtis;

PRAKTIKA TEZ TOUR LIETUVA biure, Vilniuje

Mūsų komandoje turėsite galimybę įgyti realių įgūdžių ir naudingos darbo patirties sėkmingai karjeros pradžiai.

Mes tikimės, kad tu:
- esi savarankiškas, iniciatyvus ir turintis atsakomybės jausmą;
- turi norą mokytis ir tobulėti;
- esi orientuotas į rezultatą;
- esi pozityvus;
- gebi lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
- puikiai moki lietuvių ir gerai rusų kalbas.

Prisijunk prie mūsų komandos!
Šiuo metu praktikantų ieškome šiuose skyriuose:
- klientų aptarnavimo skyrius;
- kainodaros skyrius;
- produkto skyrius;
- IT skyrius;
- buhalterijos skyrius;
- administracijos skyrius.

Ko tikėtis:

- asmeninis praktikos vadovas;
- įrengta darbo vieta;
- tikros darbo užduotys;
- tiksliai suformuotos užduotys;
- nuolatinis grįžtamasis ryšys;
- rekomendacijos.

Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) laukiame el. paštu cv@teztour.lt, laiško temoje nurodykite PRAKTIKA BIURE.

Atranką vykdo kompanija TEZ TOUR Lietuva.

Приглашаются на сезонную работу в Грецию: трансферные, экскурсионные и отельные гиды
Приглашаются на сезонную работу в Грецию лица, соответствующие ниже указаным требованиям. Рассматриваются позиции: трансферный, экскурсионный и отельные гиды.

Приблизительный период работы с 01.04.19 - 31.10.19.

Место работы:
- Греция

Условия:
- Беслатное проживание;
- 3-х разовое питание;
- Авиа-перелет.

 Основные требования:
- Возраст от 23 лет*;
- Хорошее знание английского и русского языков;
- Наличие прав категории A (мотороллер) Б международного образца. Стаж вождения автомобиля с механической коробкой передач не менее 3 лет*;
- Возможность находиться на территории Греции с апреля по октябрь без выезда;
- Приветствуется опыт работы в туризме и в сфере продаж;

Оплата труда, бонусы и прочие детали будут обсуждаться при online собеседовании (дата время будет назначено после получения резюме).
*Требование обязательно для позиции oтельный гид. Для других позиций – приветствуется.

Заполнять резюме нужно на английском языке. Сохранять - в формате WORD.
Резюме с фотографией в полный рост присылайте на эл. почту k.pankova@teztour.gr