Karjera

Kviečiame prisijungti prie TEZ TOUR komandos
RINKODAROS IR VIEŠŲJŲ RYŠIŲ SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)

Darbo vieta:
- Vilnius

Darbo pobūdis:
- prekės ženklo reklamos projektų valdymas (organizavimas, koordinavimas ir vystymas);
- akcijų inicijavimas, kūrybinių idėjų parinkimas ir rezultatų analizė;
- bendravimas su išorinėmis kompanijomis;
- internetinės svetainės ir FB grupės priežiūra;
- PPC reklamos kampanijų priežiūra;
- vadovo paskirtų užduočių atlikimas;
- renginių organizavimas.

Mes jums siūlome:
- įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
- draugišką kolektyvą;
- galimybę tobulėti profesinėje srityje;
- visas socialines garantijas.

 Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas;
- ne mažesnė nei 1 metų patirtis marketingo srityje;
- reklamos, jos planavimo ir veikimo išmanymas;
- patirtis dirbant su Google Adwords (Search, GDN, Youtube, kt.) bei kt. reklamos sistemomis;
- analitinis mąstymas kampanijų rezultatų vertinimui;
- projektų valdymo įgūdžiai;
- organizaciniai, bendravimo ir derybiniai gebėjimai;
- gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, iniciatyvumas, kūrybingumas, įžvalgumas, atsakingumas, atidumas;
- puikios lietuvių kalbos rašybos žinios;
- geras anglų ir rusų kalbų žinojimas (žodžiu ir raštu);
- labai geri darbo kompiuteriu („Microsoft Office” programa) įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
- įgytas išsilavinimas marketingo srityje;
- darbo patirtis  e-marketingo srityje;
- darbo patirtis turizmo srityje;
- darbo patirtis vienoje įmonėje ne mažiau 2 metų.
Jei susidomėjote pasiūlymu ir norite dalyvauti konkurse prašome savo CV su nuoroda „Rinkodaros ir VR vadybininkas (-ė)“ atsiųsti mums el. paštu cv@teztour.lt .
Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
KELIONIŲ VADOVO (-ĖS) DARBUI EGIPTE

- Egiptas

- keliautojų sutikimas oro uoste;
- pervežimai oro uostas-viešbutis-oro uostas;
- svarbios informacijos apie šalį suteikimas;
- klientų lankymas viešbučiuose;
- lydėjimas ekskursijų metu.

- darbo patirtis turizmo srityje - ne mažiau kaip 2 metai;
- gerai mokėti lietuvių, anglų/rusų kalbas;
- mokėti laisvai ir sklandžiai reikšti mintis;
- tvarkinga išvaizda;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtis;
- gera sveikatos būklė (nepykina važiuojant autobusu, nėra alerginės reakcijos saulei);
- atsakingumas, gebėjimas valdyti stresines situacijas, punktualumas;
- galimybė be pertraukos išvykti dirbti ne mažiau kaip pusei metų.

CV su nuotrauka siųsti el. paštu gidai@teztour.lt.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

PRAKTIKA TEZ TOUR LIETUVA biure, Vilniuje

Mūsų komandoje turėsite galimybę įgyti realių įgūdžių ir naudingos darbo patirties sėkmingai karjeros pradžiai.

Mes tikimės, kad tu:
- esi savarankiškas, iniciatyvus ir turintis atsakomybės jausmą;
- turi norą mokytis ir tobulėti;
- esi orientuotas į rezultatą;
- esi pozityvus;
- gebi lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
- puikiai moki lietuvių ir gerai rusų kalbas.

Prisijunk prie mūsų komandos!
Šiuo metu praktikantų ieškome šiuose skyriuose:
- klientų aptarnavimo skyrius;
- kainodaros skyrius;
- produkto skyrius;
- IT skyrius;
- buhalterijos skyrius;
- administracijos skyrius.

Ko tikėtis:

- asmeninis praktikos vadovas;
- įrengta darbo vieta;
- tikros darbo užduotys;
- tiksliai suformuotos užduotys;
- nuolatinis grįžtamasis ryšys;
- rekomendacijos.

Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) laukiame el. paštu cv@teztour.lt, laiško temoje nurodykite PRAKTIKA BIURE.

Atranką vykdo kompanija TEZ TOUR Lietuva.

Приглашаются на сезонную работу в Грецию: трансферные, экскурсионные и отельные гиды
Приглашаются на сезонную работу в Грецию лица, соответствующие ниже указаным требованиям. Рассматриваются позиции: трансферный, экскурсионный и отельные гиды.

Приблизительный период работы с 01.04.19 - 31.10.19.

Место работы:
- Греция

Условия:
- Беслатное проживание;
- 3-х разовое питание;
- Авиа-перелет.

 Основные требования:
- Возраст от 23 лет*;
- Хорошее знание английского и русского языков;
- Наличие прав категории A (мотороллер) Б международного образца. Стаж вождения автомобиля с механической коробкой передач не менее 3 лет*;
- Возможность находиться на территории Греции с апреля по октябрь без выезда;
- Приветствуется опыт работы в туризме и в сфере продаж;

Оплата труда, бонусы и прочие детали будут обсуждаться при online собеседовании (дата время будет назначено после получения резюме).
*Требование обязательно для позиции oтельный гид. Для других позиций – приветствуется.

Заполнять резюме нужно на английском языке. Сохранять - в формате WORD.
Резюме с фотографией в полный рост присылайте на эл. почту k.pankova@teztour.gr