Вакансии

Kviečiame prisijungti prie TEZ TOUR komandos
KELIONIŲ VADOVAS (-Ė) ISPANIJOJE
KELIONIŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo vieta:
- Egiptas, Turkija, Bulgarija, Ispanija

Darbo pobūdis:
- keliautojų sutikimas oro uoste;
- lydėjimas pervežimų oro uostas-viešbutis-oro uostas metu;
- svarbios informacijos apie šalį suteikimas;
- svečių lankymas viešbučiuose;
- lydėjimas ekskursijų metu.

Mes Jums siūlome:
- įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
- galimybę pažinti šalių kultūrą, papročius, kalbos pradmenis, šalį, gamtą;
- apgyvendinimą, maitinimą, pervežimą;
- atlygį, priklausantį nuo rezeltatų;
- karjeros galimybes.

 Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas;
- darbo patirtis turizmo srityje - ne mažiau kaip 2 metai (darbui Egipte);
- gerai mokėti lietuvių, anglų/rusų kalbas;
- mokėti laisvai ir sklandžiai reikšti mintis;
- tvarkinga išvaizda;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtis (išskyrus darbą Egipte);
- gera sveikatos būklė (nepykina važiuojant autobusu, nėra alerginės reakcijos saulei);
- atsakingumas, komunikabilumas, gebėjimas valdyti stresines situacijas, punktualumas;
- galimybė be pertraukos išvykti dirbti ne mažiau kaip pusei metų.

Privalumai:
- žinios ir domėjimasis istorija bei geografija;
- darbo patirtis turizmo srityje;
- darbo patirtis vienoje įmonėje ne mažiau 2 metų.

Užpildytą anketą
su nuotrauka (būtina sąlyga) rusų arba anglų kalba siųsti el. paštu gidai@teztour.lt.

Užpildytas anketas prašome siųsti iki 2018 m. balandžio 15 dienos nurodydami šalį į kurią pretenduojate. Kita forma užpildytos anketos nebus vertinamos.
Atranką vykdo kompanija TEZ TOUR LIETUVA.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Įmonės atstovas užsienyje (transfermenas)
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas (-ė)

- Lietuva, Vilnius

Skyriaus darbo organizavimas: kelionių vadovų/gidų atrankos, apmokymų organizavimas, pretenzijų prevencija ir kitų, su klientų aptarnavimu susijusių klausimų, administravimas.

  • Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę tobulėti;
  • Draugišką kolektyvą.

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis vienoje įmonėje;
  • Geros lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Klientų aptarnavimo standartų išmanymas;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, analitinis ir kritinis mąstymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
  • Darbo patirtis turizmo, teisės ar klientų aptarnavimo srityse.

CV ir motyvacinį laišką, prašome siųsti el. paštu cv@teztour.lt, nurodant poziciją į kurią pretenduojate.

PRAKTIKA TEZ TOUR LIETUVA biure, Vilniuje

Mūsų komandoje turėsite galimybę įgyti realių įgūdžių ir naudingos darbo patirties sėkmingai karjeros pradžiai.

Mes tikimės, kad tu:
- esi savarankiškas, iniciatyvus ir turintis atsakomybės jausmą;
- turi norą mokytis ir tobulėti;
- esi orientuotas į rezultatą;
- esi pozityvus;
- gebi lengvai naudotis kompiuterinėmis technologijomis;
- puikiai moki lietuvių kalbą;
- moki anglų ir rusų kalbas.

Prisijunk prie mūsų komandos!
Šiuo metu praktikantų ieškome šiuose skyriuose:
- klientų aptarnavimo skyrius;
- kainodaros skyrius;
- produkto skyrius;
- IT skyrius;
- buhalterijos skyrius;
- administracijos skyrius.

Ko tikėtis:

- asmeninis praktikos vadovas;
- įrengta darbo vieta;
- tikros darbo užduotys;
- rekomendacijos.

Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) laukiame el. paštu cv@teztour.lt, laiško temoje nurodykite PRAKTIKA BIURE.

Atranką vykdo kompanija TEZ TOUR Lietuva.