Новости

Опубликовано: 18.01.2021
На кону - крутые призы от партнеров TEZ TOUR
Опубликовано: 11.04.2019
Šarm aš Šeichas – jūsų pamėgta kryptis, kuri yra nuostabi dėl savo klimato, mieste sukaupto istorinio paveldo ir krantus skalaujančios Raudonosios jūros. Ne veltui į Šarm aš Šeichą keliautojai plūsta ištisus metus. Todėl nuo 2019 m. poilsiautojams siūlome ilsėtis populiariajame Šarm aš Šeicho kurorte ir vasarą.
Опубликовано: 11.04.2019

Apie Maljorką girdėjome dauguma, o apie Menorką? Skambiai panašiai ir nors abi salas sieja toks pats klimatas, nedidelis atstumas, abi priklauso Ispanijai, vis tik skirtumai yra žymiai ryškeni.
Sala – labai nedidelė, jos ilgis nesiekia nė 50 km, o plotis – 20 km. Čia nerasite turistų knibždėlyno, gigantiškų viešbučių kompleksų ar tirštai nugultų paplūdimių, beveik pusė Menorkos – tai UNESCO biosferos rezervatas.

Опубликовано: 11.04.2019
Kalabrija – pietinis Italijos regionas, kuris yra tarsi atskira valstybė. Sunkiai suprantamas vietinių dialektas, skoniais stebinanti virtuvė ir daug kitų detalių suteikia kraštui autentišką kalabrišką charakterį.
Опубликовано: 22.03.2019
Nauja 2019 m. „Tez Tour“ sezono kryptis – Gruzija (Sakartvelas), kuri nepalieka abejingų. Šalis apdovanota gamtos, kultūros, autentikos ir nuoširdžiai svetingų gyventojų.
Keliones į šią šalį siūlome rudenį, kai Pietų Kaukazo perlas atsiveria visu gražumu, o skrydis tiesiogiai iš Lietuvos trunka tik apie 3 valandas.
Опубликовано: 15.05.2018
Bene karščiausia „Tez Tour“ 2018-ųjų vasaros sezono naujiena – žemyninei Portugalijai priklausantis Algarvės regionas, į kurio sostinę Farą skrydžiai bus pradėti vykdyti jau rugsėjį.
Опубликовано: 15.05.2018
Peloponeso pusiasalis – tik ką „Tez Tour“ keliautojams atsivėręs Graikijos regionas. Čia yra visko, dėl ko jau spėjome pamėgti Graikiją: puikūs paplūdimiai, šilta jūra, geras maistas, svetingi vietos gyventojai ir, žinoma, itin turtingas istorinis palikimas.
Опубликовано: 15.05.2018
Be jau pamėgtų Turkijos kurortų, 2018-ųjų vasarą siūlome aplankyti ir trečiąjį pagal dydį Turkijos miestą – Izmirą. Pats Izmiras yra uostamiestis, tad jame tradicinių paplūdimio malonumų ar poilsio be rūpesčių su „Viskas įskaičiuota“ nerasite.
Опубликовано: 15.05.2018
Ketinantiems apsilankyti Riminyje (Italijoje) 2018 vasarą bus skraidinami ne į Riminio, o į Ankonos oro uostą. Šis pokytis praplečia paslaugų spektrą, kadangi be Emilija Romanija regiono, kuriam priklauso Riminis, poilsiautojams atsiveria dar nepažinti šalia esančio Markės regiono klodai.
Опубликовано: 15.05.2018
Žiemos sezoną tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ pasitinka pristatydamas naujieną – pasiilgusiems patogaus poilsio siūlo atostogauti Ispanijai priklausančioje Kanarų saloje Lansarotėje. Sulig Lansarote dar labiau išplėtėme Ispanijai priklausančių Kanarų salų pasirinkimą – organizuojame poilsį ir Fuerteventūroje bei Tenerifėje, kur taip pat geriausia ilsėtis šaltuoju metų laiku.